flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Вільнянський районний суд Запорізької області

Розгляд справ про адміністративні правопорушення, зокрема - корупційні правопорушення за 1-й квартал 2019 року

15 квітня 2019, 14:24

За перші три місяці 2019 року суддями Приморського районного суду Запорізької області розглянуто 149 справ про адміністративні правопорушення, у тому числі щодо корупційних правопорушень – 8 справ.

 

   Більшість, а це 5 справ з 8, надійшли за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого  статтею 172-6 КУпАП ( порушення вимог фінансового контролю, а саме - Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Примітка. Суб’єктом правопорушень у цій статті є особи, які відповідно до частин першої та другої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» зобов’язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

 

  У тому числі:

   - закрито у зв'язку з відсутністю в діях складу адміністративного правопорушення – 1 справу;

   -    повернуто для належного оформлення – 1 справу;

   -    задоволено – 3 справи.

Суб’єкти правопорушень – депутати сільських рад Приморського району Запорізької області. За результатами розгляду винесено постанови про притягнення до адміністративної відповідальності за статтею 172-6 ч. 1 КУпАП та накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі п’ятдесяти  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що у грошовому еквіваленті складає 850 (вісімсот п’ятдесят) грн.

  

   Інші 3 справи -  за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого  статтею 172-7 КУпАП ( порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а саме - Неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів).

 

 Примітка.

  1. Суб’єктом правопорушень у цій статті є особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції».
  2. У цій статті під реальним конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання вказаних повноважень.

 

  У тому числі:

   - закрито у зв'язку з відсутністю в діях складу адміністративного правопорушення – 1 справу;

   - повернуто для усунення недоліків, які перешкоджають розгляду справи – 2 справи.

 

 

   За повідомленням прес-служби суду